Oferta firmy EuropNet

Oferta firmy EuropNet

Europnet biuroFirma EuropNet dysponuje kompleksową ofertą w zakresie sprzedaży oraz serwisu wtryskarek używanych. Oferta jest skierowana do zakładów produkcyjnych na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami charakteryzującymi ofertę EuropNet.

Po pierwsze, usługi oferowane przez EuropNet można określić jako kompleksowe. Rozpoczynając na doradztwie przy wyborze wtryskarki, poprzez zakup i transport maszyny na miejsce. Kończąc na szerokiej ofercie serwisowej składającej się z przeglądów technicznych oraz renowacji maszyn. Serwis na najwyższym poziomie jest możliwy dzięki wykfalifikowanemu i bardzo doświadczonemu zespołowi. Podstawą usług naprawczych jest stały dostęp do magazynu z częściami zamiennymi oraz modułami elektronicznymi różnego typu.

biura firmyDopełnieniem oferty są szkolenia pracowników z zakresu obsługi wtryskarek. Warto mieć na uwadze że szkolenia są nieodłącznym elementem procesu zakupowego. Zakup urządzenia w pakiecie ze szkoleniem i wsparciem technicznym pozwala ograniczyć koszty związane z usługami komplementarnymi.

Dzięki dużemu doświadczeniu w transporcie wtryskarek EuropNet specjalizuje się w relokacji maszyn. Obsługiwane są zarówno pojedyncze transporty jak i pełne relokacje zakładów produkcyjnych obejmujące kilkadziesiąt wielkogabarytowych urządzeń. Polegając na doświadczeniu i wiedzy technicznej zespół automatyków sprawnie i bezpiecznie odłącza urządzenie i przygotowuje do transportu. Standardowy transport odbywa się przy użyciu lawety. Natomiast, dodatkowo EuropNet ma doświadczenie w przygotowywaniu wtryskarek do transportu morskiego. Obszar działalności w zakresie transportu urządzeń do 4 500 ton obejmuje całą Europę. Działalność naszej firmy, ciekawe artykuły opisujące realizacje usług oraz inne informacje o problemach związanych z użytkowaniem wtryskarek używanych znajdą Państwo także na naszym blogu firmowym EuropNet BLOG. Na samej stronie z kolei znajdą Państwo szeroką ofertę usług naszej firmy oraz aktualną gamę maszyn, akcesoriów i części zamiennych przeznaczonych do sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *