System zabezpieczenia ładunku

System zabezpieczenia ładunku

Pełne bezpieczeństwo podczas transportu 

ucho mocowania ładunkuSolidny sprawdzony system zabezpieczenia ładunku jest podstawowym warunkiem zachowania wysokiego bezpieczeństwa transportu towarów i produktów, zabezpiecza w sytuacjach mogących zagrażać zarówno przewoźnikowi jak i innym uczestnikom ruchu drogowego. Samochody ciężarowe z racji ciężaru własnego oraz przewożonych materiałów powinny mieć zapewnione wytrzymałe połączenia z przyczepą, naczepą lub lawetą. Zapewniona musi być także pełna stabilność ładunku. Zagwarantują to trwałe i wytrzymałe uchwyty mocujące.

Instalowanie przyczepy

Jednym z najważniejszych elementów systemu sprzęgania pojazdu ciągnącego z przyczepą lub naczepą jest ucho dyszla przyczepy. Część ta jest dobierana pod kątem parametrów dostosowanych do typu pojazdu i ciężaru przyczepy wraz z załadunkiem. Ucho dyszla przyczepy wykonane z materiałów najwyższej jakości przez renomowanych markowych producentów, jest wytrzymałe na uszkodzenia lub pęknięcia, dzięki czemu połączenie jest niezawodne.

Zabezpieczenie przewożonych towarów

Do przypięcia przewożonych artykułów za pomocą taśm lub linek posłuży ucho mocowania ładunku. Optymalne rozmiary tego zaczepu dopuszczają wytrzymałość sporego ciężaru podnoszenia i naciągu. Ucho mocowania ładunku ma określony zakres obrotowy, przez co można rozmieścić linki pod odpowiednimi kątami. Stabilność umieszczonego ładunku wyklucza zagrożenie osunięcia się towarów poza platformę załadunkową podczas ruchu pojazdu.

Gwarancja jakości

Funkcjonalność i trwałość systemu zabezpieczenia ładunku będzie zapewniona poprzez instalowanie markowych części od znanych producentów. Są to pewne źródła oferujące produkty przetestowane w różnych warunkach. Precyzyjne podanie parametrów wytrzymałości pozwala na dobór w zależności od potrzeb. Elementy dostarczane przez renomowanego dostawcę posiadają wszystkie homologacje określone przez prawo o ruchu drogowym. Dzięki temu możliwe jest dokonanie w firmach ubezpieczeniowych pełnego zakresu ubezpieczenia pojazdu i przewożonego mienia.

Oferta i dostawa do klienta

Każdy przewoźnik może wyposażyć swój pojazd w ucho dyszla przyczepy, ucho mocowania ładunku i inne akcesoria do ciężarówek, poprzez zakup w wysyłkowym sklepie internetowym. Firma ma bogate doświadczenie w sprzedaży tego typu części. Oferuje szeroki asortyment produktów pochodzących od renomowanych dystrybutorów, oraz służy fachowym doradztwem. Sprzedaż online jest bardzo dogodna dla nabywców. Mogą oni w krótkim czasie i bez problemów zamówić przez Internet potrzebny element, a w razie jego chwilowej niedostępności, zostanie on niezwłocznie sprowadzony od producenta. Zamówienia realizowane są w bardzo krótkich terminach, a zakup wysyłany jest za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej, gwarantującej pewność i bezpieczeństwo dostawy bezpośrednio na podany adres.

Zakup części w sklepie internetowym to gwarancja nabycia bezproblemowo i szybko akcesoriów wysokiej klasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *