Opieka serwisowa

Opieka serwisowa

serwis wtryskarek 2Wybór firmy sprawującej opiekę nad maszynami to wyzwanie przed jakim stoi praktycznie każde przedsiębiorstwo o charakterze produkcyjnym. Niezawodność maszyn oraz odpowiednio szybka reakcja na ewentualne usterki ma bezpośrednie przełożenie na ciągłość działania firmy. Dlatego warto wybrać ofertę firmy wyróżniającej się na rynku wysokimi kompetencjami.

Wysoka jakość maszyn produkcyjnych wpływa na jakość wytwarzanych w nich elementów, a to ma niebagatelne znaczenie w przemyśle wszelakiego typu w tym tak istotnych jego gałęziach jak, na przykład w gastronomia, medycyna itp.

Serwis wtryskarek oferowany przez EuropNet jest oparty o umowę zgodną z preferencjami klienta. Można wyróżnić zarówno umowy długoterminowe jak i działania doraźne w razie wystąpienia usterki. Obecny trend wśród dużych firm działających na terenie Europy wskazuje na coraz większą popularność umów długoterminowych. Takie rozwiązanie pozwala w sposób możliwie szybki reagować na niespodziewane awarie.

serwis wtryskarek 1Mimo rosnącej popularności umów długoterminowych wciąż dużym powodzeniem cieszą się umowy jednorazowe odnoszące się do określonych napraw lub modernizacji. Tego rodzaju umowy mają niewątpliwie duże zalety ponieważ są stosowane tylko w przypadku potrzeby, jednak zalecamy ich stosowanie tylko w średnich i małych przedsiębiorstwach. Umowy długoterminowe również charakteryzują się dużą elastycznością, jednocześnie pozwalają znacznie ograniczyć uciążliwe formalności. Należy mieć na uwadze że formalności związane z zamówieniem firmy serwisowej mogą powodować nieznaczne opóźnienie w czasie reakcji ekipy serwisowej.

Świadcząc usługi serwisowe na najwyższym poziomie oferujemy Państwu:

  • Wyjątkowo szybki czas reakcji na zgłoszone usterki.
  • Zależnie od potrzeb klienta oferujemy zarówno umowy długterminowe i krótkoterminowe.
  • Posiadamy stały dostęp do części zamiennych, który znacznie usprawnia przeprowadzenie napraw, modernizacji itp.
  • W razie potrzeby obsługujemy kompleksowe usługi w zakresie transportu.

Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest niemal dwudziestoletnie doświadczenie oraz udana współpraca z klientami na terenie całej Europy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *